Ślubowanie Kadry U16 podczas Olimpijskiego Weekendu

5 miesięcy temu | 09.01.2024, 12:06
Ślubowanie Kadry U16 podczas Olimpijskiego Weekendu

Polski Komitet Olimpijski wraz z Partnerami Olimpijskiej Reprezentacji Polski zapraszają wszystkich fanów sportu – szczególnie w zimowym wydaniu – na wyjątkowy, dwudniowy piknik na stoku góry Kotelnica w Białce Tatrzańskiej. Trzeci już Olimpijski Weekend będzie przedsmakiem rozpoczynających się 19 stycznia IV Zimowych Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich Gangwon 2024 w Korei Południowej. W sobotę, 13 stycznia przy scene plenerowej przy termach Bania odbędzie się ślubowanie Olimpijskiej Młodzieżowej Reprezentacji Polski na IV ZMIO Gangwong 2024.

Poza niezliczonymi atrakcjami sportowymi, grami, zabawami, konkursami i warsztatami, będzie to wyjątkowa okazja, aby spotkać się z polskimi medalistami olimpijskimi. Impreza odbędzie się w dniach 13 i 14 stycznia (sobota i niedziela) nieopodal dolnej stacji wyciągu Kotelnica Express w Białce Tatrzańskiej (od strony Hotelu Bania) w godzinach od 10:00 do 16:00 każdego dnia.

W programie na uczestników czekają m.in.: konkurencje sportowe, stadion biathlonowy, tory do snow tubingu, skocznie dla snow scootów, snow skimboard, warsztaty edukacyjne, olimpijskie koło fortuny, mikro skate park (finger park), warsztaty tworzenia 3D i strefy curlingu oraz strefy Sponsorów Olimpijskiej Reprezentacji Polski czy konkursy z nagrodami.Podczas sobotniej olimpijskiej rozgrzewki będzie można spotkać polskich mistrzów i medalistów igrzysk olimpijskich, m.in.: Natalię Madaj-Smolińską, Tomasza Kucharskiego i Katarzynę Bachledę-Curuś. Z kolei w niedzielę dla wszystkich chętnych odbędzie się konkurencja „Olimpijski tor przeszkód”, oczywiście ze wspaniałymi nagrodami.

Pełny program https://olimpijski.pl/olimpijski-weekend-wraca-do-bialki-tatrzanskiej/

Udostępnij
 

Sponsorzy i Partnerzy

Partner Instytucjonalny
Sponsor Polskiego Związku Hokeja na Lodzie
Sponsor Strategiczny Polskiego Związku Hokeja na Lodzie
Sponsor Główny Reprezentacji Polski
Oficjalny Partner Polskiego Hokeja
Sponsor Tytularny TAURON Hokej Ligi
Sponsor Tytularny TAURON Ligi Hokeja Kobiet
Partner drużyny grającej w EWHL – TAURON Metropolia Silesia
PARTNERZY PZHL
Partner Reprezentacji Polski w Hokeju na Lodzie